Infoavond Pinballcompetitie

11 april 2022

The One Hub Mobile Pinball Club

INFORMATIEAVOND PINBALLCOMPETITIE

 

Uit diverse richtingen vingen wij geluiden op voor een pinballcompetitie. Via een nieuwsbrief en enkele socials hebben wij de interesse geïnventariseerd en aangezien die voldoende blijkt te zijn, gaan we een informatieavond organiseren. 

Deze vindt plaats op maandagavond 11 april van 19.30 tot 21.00 uur in ons clubhuis. Aansluitend kan er direct worden ingeschreven voor de tweewekelijkse competitie op donderdagavond: The Eindhoven City Pinball Club League. Van 21.00 – 23.00 uur is er de mogelijkheid om vrij te spelen. 

 

 

The One Hub Mobile Pinball Club

INFORMATIE

Wanneer
11 april 2022

Tijd
19:30 – 23:00 uur

Locatie
Daalakkersweg 10-22.F, Sectie-C Eindhoven

Route
Routebeschrijving

Pinball Events

Altijd als eerste op de hoogte
van onze events!

 

Join The Pinball Club mailinglijst en je krijgt updates rechtstreeks in je mailbox.

.
Kunnen we je ergens mee helpen?